Iva Bauerová
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 

Kdykoliv si můžete pomoci s metodou ONT

 
     
 

Iva Bauerová je autorkou  ONT(Odstranění negativních témat) metody, která spatřila světlo světa v roce 2011. V tu dobu se ale ještě zdaleka nedostala do podvědomí široké veřejnosti. U jejího zrodu byla přítomna jen rodina a přátele. Iva se vlastně s metodou poznávala a zkoumala, co všechno umí.  
V roce 2013 nastal ten pravý čas a Iva představila ONT metodu všem, kteří o ni měli zájem, nebo ji v danou chvíli potřebovali. Dle slov samotné autorky je ONT metoda velmi jednoduchá a snadno pochopitelná. Jednoduše řečeno, je dostupná pro naprosto každého člověka.
A o co se vlastně jedná?
ONT je metoda řešící negativní vzpomínky a stresy z minulosti, které způsobují různorodé potíže (ve vztazích, finance apod.)
Základním stavebním kamenem metody ONT je mozek, nejdokonalejší orgán těla. Mozek je místo uvědomování si sebe i svého okolí, pamatování si, učení se, místem našich emocí, chování a činností charakterizující naši osobnost. Má neomezenou kapacitu, díky které je schopen ukládat a zapamatovat si širokospektré informace.
Další, nikoliv však vedlejší roli, u zmíněné metody jsou neurony, které se nacházejí v mozku, svalech, vnitřních a smyslových orgánech. Přijímají informace, které k nám přicházejí prostřednictvím našich základních smyslů (zrak, čich, chuť, sluch, hmat) a následně je zpracovávají. Jde vlastně o akci, za kterou ihned následuje reakce – stejně jako v životě. Nic se neděje bez příčiny.
Negativní prožitky v nás vyvolávají něco nepříjemného, co nás určitým způsobem zatěžuje. A právě tyto prožitky neurony vyhodnotí jako varovný signál, jako nebezpečí. Bohužel se často stává, že se tyto zážitky často opakují a provází náš život. To má za následek stupňování stresu a oslabení organismu jak na psychické, tak na fyzické úrovni. Způsobuje to například: psychické poruchy, vyčerpání, úzkost, strach, nesoustředění, zapomínání, zablokuje schopnosti, vyvolává zmatek a nerozhodnost, bolesti hlavy, zad, kloubů, žaludku, nevyrovnaný tlak, napětí, křeče, alergie a mnoho dalšího.
Jak ONT metoda probíhá?
Terapeut používá tak zvané svalové testování pro získání potřebných informací. Svalový test se praktikuje na mírně předpažené ruce klienta. Umožňuje zjistit - jaká vzpomínka a ze které doby potíže způsobila. Každá vzpomínka s námi promlouvá. Jsou to jemné signály jako například: tíha na hrudi, sevření žaludku, knedlík v krku, jemné mravenčení v rukou či nohách, pocit smutku, nejistoty, obav a další. A právě tyto jemné projevy se zpracovávají, až je klient v naprosté harmonii.

Existují dva druhy testování - na sobě a na druhém člověku. Ať tak, či onak, vždy se dospěje k závěru, že skutečnou příčinou veškerého osobního trápení, jsou vědomé či nevědomé negativní vzpomínky, často i z hluboké minulosti. Ty pak narušují mezilidské vztahy, komunikaci s okolím, blokují schopnosti a výkony ve všech oblastech života, snižují sebevědomí, nedovolují osobní i pracovní úspěchy, vyvolávají strach, úzkosti, zvyšují nemocnost a působí fyzické bolesti. Dále pak narušují hormonální rovnováhu, oslabují imunitní systém, mají negativní dopad na funkci tělesných orgánů, ovlivňují dokonce i lámavost kostí.
Co je cílem ONT metody?
Uzdravení života. Základním a výchozím bodem je odhalit nepříjemné vzpomínky a odstranit jejich vliv na náš život. Délka terapie je zhruba 1 -2 hodiny. Ve většině případů jsou zcela dostačující dvě setkání s terapeutem v rozmezí cca 6týdnů. Velkou výhodou je, že ONT je jednoduchá a efektivní metoda a každý člověk se ji může naučit.
Jak se ONT metodu naučit?
Existují dva stupně výuky - ONT 1 práce na sobě a ONT 2 práce s druhým člověkem. Autorka metody ONT Iva Bauerová  vytvořila tak zvané vzpomínkové mapy, které se ladí a tím se eliminují a neutralizují negativní vzpomínky. Ve své podstatě je metoda ONT založena pouze na slovech s velmi pozitivními výsledky. V mozku i DNA se ukrývají informace a data. Navíc bylo zjištěno, že lidská řeč je s DNA úzce spjata. DNA reaguje na frekvence a kmitočet zvuku, slova. Proto se říká, že slovo tě může uzdravit nebo i zabít.  To vysvětluje proč metoda ONT založená na pouhých slovech má takové výsledky. Jediné, co tedy potřebujete, je naučit se, jak vzpomínky odhalit a eliminovat.
Metodu můžete použít kdekoli a kdykoli. Můžete pracovat na sobě i na lidech, kteří si požádají o radu. Proč žít život v beznaději, smutku, v nemoci, v chudobě, když VY SAMI je můžete změnit. Vy jste ti tvůrci reality, vy jste ti, kdo vytváří tento svět.

Semináře ONT: http://www.ont-metoda.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook  
     
   
 
 
     
   
 
 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

  Videa a příběhy

 

Kontakty

Úvodní strana

 
         
linka seda